מוצר נוסף בהצלחה

ברוכים הבאים אל Vardika Gift. המקום המושלם למארז המושלם.

קוראים לי ורד ומאז ומתמיד אהבתי תינוקות ויצירה. עם לידתו של בני הבכור חוויתי מקרוב את הפלא הגדול ביותר בעולם והבנתי שהגיע הזמן לשלב את שתי האהבות שלי למקום אחד ומיוחד.

זה התחיל בקטן, ועם הזמן התפתח וגדל וגדל. התגובות המרוגשות של היולדות הטריות למתנות שקיבלו מאיתנו, הרחיבו לנו את הלב וגרמו לנו להמשיך, לבדוק ולחקור.

כיום, לאחר שנים של ניסיון אנו שמחים לומר בגאווה שכל מתנה בנויה מהמוצרים היפים, האיכותיים והפרקטיים ביותר לאם ולרך הנולד ונארזת באהבה רבה. אנו יודעים שהרושם הראשוני של המתנה חשוב, אך לא פחות ממראה עיניים, היא צריכה להיות שימושית ומועילה ליולדת הטרייה.

תוכלו למצוא אצלנו מגוון מארזים מקוריים במחירים נוחים לכל כיס, מארזי דיסני, מתנות לתאומים, מתנות עם שם התינוק/ת, מתנות בהרכבה אישית ועוד. מגוון המארזים גדל ומתעדכן לעיתים קרובות כדי להעניק לכם את הטוב ביותר.

כעת, לאחר שאנו בטוחים שאנו עושים את מה שאנחנו אוהבים על הצד הטוב ביותר – התרחבנו ואנו גאים לספק לכם מגוון מתנות נוספות – לאישה, לגבר, ליום הולדת, מארזים לחגים, מארזי שוקולדים, כדור פורח, בלון הפתעה ועוד.

את המשלוחים שלנו אנו מספקים במהירות לכל רחבי הארץ עם שליח עד הבית / בית החולים – בחינם, כדי שתוכלו לרגש ולשמח את האהובים שלכם.

למגזר העסקי אנו מציעים חבילות משתלמות וייחודיות בהתאם לתקציב.

נשמח לעמוד לשירותכם,
צוות Vardika Gift